висококвалитетни завртки за гипс картон од кинески производител

Краток опис:

Опис на производот Параметар: Предмет Филипс глава од гипс црна галванизирана завртка за сув allид Материјал Јаглероден челик, C1022A Тип на глава Глава на бубачка. Тип на возач Филипс Врв на завртката Зашилена опашка Обработка на површината Црна галванизирана Карактеристики Добра антикорозивна способност Тенок лик, груб пакет Мала кутија + картон / вреќа од 25 кг Време на испорака На лагер, во рок од 7 работни дена. OEM или прилагодете околу 25 ~ 40 дена. Примероци Достапен приказ на производот Поврзани производи Контактирајте не Работилница


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производот


Опис на производот

9e5529b4f251815b5e7fa6467c14cc3

Параметар:

Предмет Филипс црна поцинкувана завртка за гипс-гипс со глава
Материјал Јаглероден челик, C1022A
Тип на глава Глава на бубачка.
Тип на возач Филипс
Врв на завртката Зашилена опашка
Површински третман Црна галванизирана
Карактеристики Добра антикорозивна способност
Нишка Добро, грубо
Пакет Мала кутија + картон / кеса од 25 кг
Време на испорака На лагер во рок од 7 работни дена. OEM или прилагодете околу 25 ~ 40 дена.
Примероци Достапно

Приказ на производот

176494210487782496 (4)

Поврзани производи

related products2_副本

Контактирајте не

17e4ac79e0d96b2ab2f4f1c0728d60a

Работилница

workshop


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја