М8 завртки за самостојно дупчење на главата на слабата глава

Краток опис:

Опис на производот Само завртка за дупчење Материјал SWCH22A, C1022A, SS410… Стандарден DIN, ISO, ANSI, НЕСТАНДАРД… Тип на глава Шестоаголна глава, Csk глава, Пан глава, Бандаж, Глава нафора .. Дебелина # 8 (4,2 мм) , # 10 (4,8 мм), # 12 (5,5 мм), # 14 (6,3 мм) Должина 1/2 "~ 8" (13мм-200мм) Понит бр. # 2, # 3, Пакет Шарена кутија + картон; Масовно во вреќи од 25 килограми; Мали вреќи + картон; Или прилагодено според барање на клиент Посебен процес и карактеристични предности: поцинкувана површина, висока осветленост, силна ц ...


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производот

Опис на производот

沉头desprition

Предмет Самовртка завртка
Материјал SWCH22A, C1022A, SS410
Стандарден DIN, ISO, ANSI, нестандарден
Тип на глава Шестоаголна глава, глава Csk, глава пан, глава на бандаж, глава на нафора ..
Дебелина # 8 (4,2 mm), # 10 (4,8 mm), # 12 (5,5 mm), # 14 (6,3 mm)
Должина 1/2 "~ 8" (13мм-200мм)
Понит бр. # 2, # 3,
Пакет Шарена кутија + картон; Масовно во вреќи од 25 килограми; Мали торби + картон; Или прилагодено според барање на клиент

Специјален процес и карактеристични предности:

  1. Поцинкувана површина, висока осветленост, силна отпорност на корозија.
  2. Карбиризирајте третман на калење, висока цврстина на површината.
  3. Напредна технологија, високи перформанси на заклучување.

Приказ на производот

chentou

Поврзани производи

related products2_副本

Контактирајте не

17e4ac79e0d96b2ab2f4f1c0728d60a

За нас

About us1


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја