Сидро на метална рамка на големо со врвен врата од јаглероден челик Прицврстувачи на сидро на метална рамка

Краток опис:

 Сидро за метални рамки Врвен квалитет Gb Стандардни прицврстувачи на прицврстувачи Детали Рамото сидро е нов вид високо-ефикасен прицврстувач, кој може цврсто да ги поправи машината, вратите и прозорците, структурните делови, опремата или разни апарати на wallидот, основата или бетонската основа. Поради предностите на користење на сидро на рамки, како што се едноставна инсталација, цврста фиксација, ефикасна конструкција, итн., Сè повеќе индустрии избираат прозорец геко како т ...


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производот

gu

 Сидро за прицврстување на сигнал со врвен квалитет на метална рамка

Детали

Сидрото на рамката е нов вид високо-ефикасен прицврстувач, кој може цврсто да ги поправи машината, вратите и прозорците, структурните делови,
опрема или разни апарати на wallид, подлога или бетонска основа. Заради предностите на користењето на сидрото на рамката, како на пр
едноставна инсталација, цврста фиксација, ефикасна конструкција, итн., сè повеќе индустрии избираат прозорец геко како прв избор
нула за прицврстување за соодветни градежни проекти, како што се бојлер, аспиратор, клима уред, завеса за градење
wallид, билборд, цевковод, вентилатор, противпожарна заштита, вода и електрична енергија, жица и кабел, машина, опрема, механичка и
електричен таван, инсталација на лепенки од челик, итн.

 Параметар

1. Материјал: железо, челик
2. Големина: 8 * 72-10 * 202
3. Должина на ракавот: 72-202
4. Завртка на завртки: Зник позлатен. Безбеден
Сидра на метална рамка
1) Заострена навртка за експанзија изработена од висококвалитетно леење на умре
2) Галазнизирани челични ракави, опремени со челична машина и капаче со бои.
За повеќе информации, слободно испратете ни порака. Youе ви одговориме што побрзо. Благодарам !

Приказ на производот

05
02
04
2G1A0950
01
2G1A0954
006

Целата стока е прегледана за време на процесот на составување и пакување, можноста за добивање дефекти е многу мала. Ако навистина има некои проблеми со квалитетот, ве молиме направете неколку фотографии и покажете ни веднаш, исто така, покажете ни други детали за да ги лоцираме изворите на проблемот. Откако ќе го потврдиме проблемот, клиентите можат да изберат да бидат вратени или да побараат од нас повторно да испратиме друга серија стоки без проблеми.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја