Hotешки тагови

Пристаниште: Шангај / Нингбо Плаќање: T / T, L / C Мин. Количина на нарачка: 10000 парчиња Способност за снабдување: 10000000 парчиња месечно Време на испорака: 30-40 дена, ФОБ цена: 1050 УСД - 1500 УСД / тон Минимална количина на нарачка: 1000 парчиња / парчиња Способност за набавка: 200 тони месечно Пристаниште: Тијанџин 、 Шангај 、 Гуангжу .. Услови за плаќање: Т / Т 、 Л / Ц, Испратете ни е-пошта Преземи како PDF, Брзата машина за тркалање со завртки, произведена од нашата компанија, се истражува и произведува според принципот на американска увезена машина, прифаќа интеграција на главната вратило и променлива брзина на, Оваа серпентина машина за нокти е опрема за автоматско заварување со голема фреквенција и голема брзина. Ставете го железниот клинец во бункер за да се отпушти автоматски, дискот за вибрации го организира редоследот на ноктот до e, Опис на производот прицврстувачи на производителот на кина самоприслушувачки завртка за сув allид Производ Навојна завртка за завртки Материјал јаглероден челик, S / S314,316 Обои според вашето барање Стандарден DIN, ANSI, ASTM, JIS, GB, нестандарден5Grad, Кина фабрика за сидро обложени со цинк 4,8 8,8 Име на производ Капак за сидро на клин Материјал 304 ss316 јаглероден челик Q195 јаглероден челик Q235 Боја жолта / бело сина / бела стандардна DINGrade4,8 / 8,8C, Главни карактеристики : 1 main Главната рамка и овенот на машината се третирани со топлина за ослободување на внатрешниот стрес и нормализирани по фрлањето за да се избегне каква било деформација при долготрајно работење и да се прободе,  Цинк поцинкувана топла продажба на навртки и навртки со цинк погон 4,8 8,8 10,9 12,9 хексадецимал Опис на производот Бонт од јаглероден челик DIN931 Град 4.88.810.912.9 Квалитет на материјал Q235B45 # 40CR35CrmoAr Name, Главните функции на машината за тркалање на конец ги прават производите пластична деформација со притискање на две динамички и статички навртки, и ја формираат потребната нишка, може прецизно да се мелат разни, Машина за правење нокти е напредна технологија воведена од нашата компанија. Машината е повеќенаменска, ноктите од отпадна челик може да се произведуваат постојано или индиректно да се произведуваат. Структурниот дел a, Апликации: Исфрлете ги ноктите од палети, куќишта од дрво, кутии и гајби, итн. Испратете ни е-пошта Преземи како PDF, Име на производот: конец, Карактеристики на производот: длабок навој, не е лесен за лизгање, двата краја комора, без брус, секоја должина може да се прилагоди. Специфичен производ Име прачка за навој Место на потекло Хебеј, Кина Си, Оваа машина прифаќа комбинација на подлога за лежишта и лежишта, има предности на слаб шум и практично прилагодување итн. Испратете ни е-пошта до нас Преземи како PDF, машина за цртање на макара е идеална опрема за цртање на жица со низок јаглероден челик, жица со среден јаглероден челик, жица со висок јаглероден челик, како и жица за купер, алуминиум и легури. Оваа машина е широко употреблива , Пневматска машина за дупчење од серија ZQJC е широко користена во рудник за јаглен, како што се детекција на вода, вбризгување вода и дренажа на гас со спирална шипка со висока ефикасност и карбидна вежба за ротационо дупчење, Главни карактеристики : Оваа машина е погодна за производство на главна храна како што се N-главен производ, K-главен производ, картонска глава, итн. Тешкиот метод на удирање е напуштен во оваа машина и тој усвојува хидрауличен систем за, Опис на производот 1. Долг работен век, не помалку од традиционалната вообичаена машина за правење нокти, најмалку седум години. Бел појас со ниска цена и долг век на траење, кој е 5-6 месеци без неточен о, ФАРГАНСКА СТАНИЦА 22222 ИСКЛУЧЕНА ДИЈА.МАКС (мм) 58101215МЕСТ НА ДОЛИНА НА МЕСТ. (Мм) 5595130180185 Испратете ни е-пошта Преземи како PDF, Карактеристики: Компактен и мал дизајн. Ергономска рачка со гумен комфор за удобност. Издржлив возач и браник за долг век на траење. Испратете ни е-пошта Преземи како PDF, Преку станови од орев5-85.5-12.710-1414-17 Соодветен хексадецимален орев M2.5-M5M3-M6M6-M8M8-M10 Максимален отсечен дија (mm) 8111517 Испратете ни е-пошта Преземи како PDF, Карактеристики: дезинфицирање на долниот товар, тело без тежина на магазин светло кое не одговара на вашата опција, слаб шум, ниски вибрации. помалку заморно удобно да се користи со ергономско обележување, сечило за управувач од гума, Заварувањето со обетки припаѓа на еден вид прицврстувачи со висока јачина. Дијаметарот на заварување на обетка е Ф10 ~ Ф25мм, а вкупната должина пред заварувањето е 40 ~ 300 мм. Заварувањето со обетка има лого на, Опис на производот Производство на квалитетно производство Внатрешен завртка за шестоаголник Внатрешен производител на завртки / завртки / навртки за навртување на шестоаголна главаПроизвод на производот Полуврст шестоаголник Болт од јаглероден челик Обои ја вашата побарувачка, Територија на апликација former Автоматскиот повеќе-станичен болт е широко користен во индустријата за прицврстување. Оваа машина може да произведе различни видови завртки. Автоматското повеќе-станично ладно вознемирување е спецификација, Име на производот сидро на клин Материјалчелик Колорелоу, бело позлатеноСтандарден DIN GB ISO JIS BA ANSIGrade4.8BradeJiangyusizeM8-M24Машини за индустрија за градежништвоИме на производот: сидро на клин; Површински третман:, Минимална количина нарачка :: 50 парчиња, Машината за цртање на жица со права линија е широко користена, погодна е за целата метална жица, жица од низок / среден / висок јаглероден челик, бакарна жица, жица од не'рѓосувачки челик, жица за нокти, жица за пролет, жица за заварување, жица за заварување, итн, Тежина: 4,0 кг Висина: 348 мм Должина: 347 мм Капацитет: 300 парчиња / серпентина Ширина: 137 мм Воздушен притисок: 70-100psi Испратете ни е-пошта Преземи како PDF, Тежина: 2,75 кг Висина: 283 мм Должина: 270 мм Капацитет: 300-400 парчиња / серпентина Ширина: 131 мм Воздушен притисок: 70-100psi Испратете ни е-пошта Преземи како PDF, Напрсток Клевис, База за монтирање на потпорници, Вертикален капак на врвот на стегачот, Полјак за очи, Универзален стегач, Crossarm Grid Gain, Кука за момче, Вертикален држач за изолатор, Средно држач за лавици, , База на студ, , , Заграда за изолатор за пост, Фитинзи за вирус на Гај 3, Топ капаче на стегачот, Држач со агол на крст, База на пивотирање, Продолжен линк, Плоча со жичен столб, Возете преку конекторот, , Проширена рака на кабелот, Капаче за сечилото, Коцка од капаче, Окото нека, Монтажа на цевки за Гај Арм, Пост база Кливис Пивот, Хоризонтална основа, База, Стегач за воздушна суспензија, Прстен, U Wallиден ремен, Перална, Стегач за напрегање (тип на завртка), , Секундарни лавици 3, Секундарни лавици 2, Фитинзи за вирус на Гај 2, Рамен држач, Странична рака, Заграда за изолатор за пост IB2, Фитинзи за вирус Гај 1, Бр. На производот: 030107, Број на предмет: 040901, Бр. На производот: 020501, Број на предмет: 020209, Бр. На производот: 020112, Број на предмет: 020215, Број на артикл: 010105 Стандарден: Din6334 Големини достапни од: M5 до M24 Материјал: јаглероден челик Оценка: 6, 8, 10 Завршница: Самобоја, поцинкувана цинк, Број на предмет: 040510, Држач за статична жица, Држач за монтирање на кластер, В заграда за крст, Фитинзи за вирус на Гај 4, Клевис 1, Клевис 5, , , Заграда на трансформаторот, Клевис 7, Стегач за кабел, Средно лавици 1, Држач, трансформатор, Заграда, средно, Варира во источните жители, У Болт и орев, Столб, Болт за очи, Фитинзи за вирус, Плоча за тротоар-Гај фитинг, 1. Оценка: Gr4-8, A2-70, A4-80 ect2. Големина: M5-M30 1 / 4-1 ″ 3. Стандардна: DIN, ASTM, GB4. Завршување: Обичен, црн, поцинкуван, HDG, Никел, Гр, Дакормет. 5. Материјал: јаглероден челик, нерѓосувачки челик 6. Пакување: Ста, Мајка од планински тип, е опремата за прицврстување за фрлање на зградата, спецификациите се разликуваат поради неговата форма, како што е „планина“, овој тип, таканаречена мајка од планински тип.Производ Д, Име на производот Д око со игла за дупчиња Материјал Јаглероден челик / нерѓосувачки челик / легиран челик / итн Големина M4-M36 или нестандардно како што е барање и дизајн Стандарден DIN, GB, ISO, JIS, BA, ANSI / ASTM, GradeSUS201, SUS304, S, 1. Материјал: не'рѓосувачки челик, легиран челик, јаглероден челик, месинг, алуминиум и така натаму2. Завршна обработка на површината: Пасивирање, црн оксид, позлата, никел, поплочување дакромет3. Големина: Според Цртеж или Сампл, Стандардни ASME, IFI, DIN, ISO и др. Големина Стандардно и нестандардно, прилагодено за материјал Материјал Јаглероден челик, нерѓосувачки челик и др. Оценка SAE J429 Gr.2, 5,8; ASTM A307Gr.A, класа 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10, Со сигурни својства против вибрации и анти-олабавување, капачето може значително да го подобри работниот век на навртките и завртките, што може да се користи постојано, и има значителен ефект врз преголемите комкомии, УПОТРЕБА screw Интегрално ковање на завртката за подигнување, и по нормализирање на третманот и отстранување на оксидна кожа; Фалсификување без прегорување, дефекти на пукнатини; Завртките за подигнување на прстенот се подеднакво цврсти, УПОТРЕБА head Главата на завртката за лице со шестоаголна прирабница е составена од шестоаголна глава и лице со прирабница, неговиот „однос на подрачјето и подрачјето на стрес“ е поголем од вообичаениот наврт на главата на шестоаголник, па затоа, Тип рамка за миење Стандардно ASME, DIN Материјал Јаглероден челик, не'рѓосувачки челик, месинг, алуминиум Третман на површина Обичен, црн, поцинкуван степен 2 (4,8), 5 (10,9), 8 (12,9) пакување 25kg картонска амбалажа или мала, Опис на производот Крадните завртки за глава се поделени на завртки од 4,8 класа, завртки од 8,8 класа, завртки од 10,9 класа и завртки од 12,9 класа според степенот на висока јачина. Широко се користи во електричното, Пакување и испорака Детали за пакување Обично спакувани во картони или вреќи Целокупната стока што ќе ја избереме според барањата на клиентите пакување, испорака и сл Порт Тјанџин, Шангај, hejеџијангПроизвод , Опис на производот Функција за фиксна врска за поврзување на машината, завртка со двојна глава со конец на двата краја, средна завртка, некои дебела, а некои тенка. Општо се користи во рударска машинерија, мостови, автомобили, мот, Опис на производот Навојна завртка за завртки за машини за дупчење, завртка за само-дупчење со позлатена глава на тава Место на потекло Хебеи, Кина Систем 2.9-st6.3 или нестандарден како што е барање и дизајн Завршете ја пасивацијата, Погоден за изградба на високи челични конструкции, изградба на индустриски постројки, патишта, железници, мостови, кули, автомобили, енергија, објекти за транспорт, аеродроми, станици, електрани, Главно се користи во инженерството на челична конструкција. Болт со висока јачина е многу важна карактеристика е ограничен на еднократна употреба, обично се користи за трајно поврзување, не повторувајте употреба! Опис на производот Име Г, ,  Главно се користи за привремено поврзување на јажиња од челик и прицврстување на задното рачно јаже кога јажето од челична жица е намотано околу групата на макари и прицврстување на кабелската ветрови, Функцијата на дупчестата навртка е да ја поправа предната и задната оска на возилото со прицврстување на завртката низ оските на предните и задните тркала, така што рамката и гумата се фиксираат заедно. Во или, StandardDIN, ANSI / ASME, BS, EN, AS, IFI, GB, JIS, ISO, итн. Големина M3-M100 , и прилагодено метал јаглероден челик, не'рѓосувачки челик, 45 # 65 милиони итн. Завршна облога, поцинкуван (чисто / сино / жолто / црно) ), Црна, HDG, Високо-цврста завртка од вид на смолкнување е составена од еден болт, една навртка и една машина за миење. Тоа е подобрен вид на голем хексагонален болт со висока цврстина, што е погодно за конструктивниот дизајн.Стр, Копчето за превоз се нанесува на жлебот, а квадратниот врат е фатен во жлебот за време на процесот на инсталација, што може да спречи ротирање на завртката, а завртката за превоз може да се движи исто, Бродови, рудници за јаглен, електрична енергија и сл. Третман на површина: топло поцинковане Електричен галванизиран JIS-рамка Тип на ракави Арт бр. Големина (Д) кука и окоT.LN.WmmintonkgsTB090161 / 4 ″ × 4 ″ 0,040,11TB09,  За алуминиумски кофражни, Специјален процес и карактеристични предности: 1. Поцинкувана површина, висока осветленост, силна отпорност на корозија.2. Карбиризирајте третман на калење, висока цврстина на површината.3. Напредна технологија, висока, Име на производот Копчиња за напојување со глава за јадење јаглероден челик Големина M6-M24 или нестандардно како што се бара и дизајн Стандарден DIN GB JIS BA ANSIGradeSUS201, SUS304, SUS316, A2-70, A2-80, A4-80, 4,8 6,8 8,8 10,9 1, Главни карактеристики 、 1 、 автоматска хидраулична машина за заковане со употреба на масло под висок притисок, низок шум, мала стапка на откажување, колото користи PLC интегрирана контрола, неограничен лимит на производ, убаво произведен. 2 、 додаток, ИСКЛУЧУВАЕ ДИА.МАКС (мм) 581012 МАКСУСТ НА ИСКЛУЧЕНА ДОЛИНА (мм) 55105130180230КАКС-МАКС Должина. (Мм) 4590120175225 Испратете ни е-пошта Преземи како PDF, Компанијата е во согласност со германската напредна технологија и ја комбинира со независно истражување и развој, а потоа произведува машина за производство на високо-брзински нокти. Ги има предностите на брзото гориво, Целосно-автоматска машина за колатор за нокти со серпентина се користи за изработка на целата големина на ноктите на серпентина и ноктите за покриви на серпентина кои широко се користат за палети, кровови, конструкции итн. Испратете ни е-пошта Преземи како PDF, ZQJC-360 / 8.0 машината за дупчење на заградата се движи од компримиран воздух и широко се користи во рудникот за јаглен за дупчење дупки од различни агли, како што се истражување вода, вбризгување вода, декомпресија,, Ние прифаќаме напредна технологија. Може да ги тропне вообичаените навртки, а исто така и специјалните, убава форма, удобна употреба, безбеден оператор, оваа нова машина за чешма усвојува интелигентна програма за да се осигурат одликите, Поставување цилиндри Испратете ни е-пошта до нас Преземи како PDF, Муцка Испратете е-пошта до нас Преземи како PDF, Браник Испратете е-пошта до нас Преземи како PDF, Постави диск Испрати е-пошта до нас Преземи како PDF, 1. Долг работен век, не помалку од традиционалната вообичаена машина за правење нокти, најмалку седум години. Бел појас со ниска цена и долг век на траење, што е 5-6 месеци без неправилна работа., Калап за нокти со завртки Испратете ни е-пошта до нас Преземи како PDF, Еквивалентни норми: ISO 4017; CSN 021103; PN 82105; UNI 5739; EU 24017; Шестоаголни завртки од прицврстувачи на Хајбеи Ханванг најчесто се користат во различни индустрии. Како што имплицира името, тие имаат шестоаголна глава, Производ Хекс-болт Стандарден DIN933, ISO4017, GB5783 Спецификација Дијаметар: M3-M60, должина: 6мм-500мм. Материјал јаглероден челик 4,8 степени, 8,8 степени, 10,9 степени, 12,9 степени; не'рѓосувачки челик 202,304,316,316L; месинг., 1, Име на производ: Нерѓосувачки челик од јаглероден челик 304 316 DIN934 ASTM 18.2.2 Ореви со хексадецимален џем2, материјал: јаглероден челик3, финиш: обичен, позлатен со цинк, црно, HDG4, стандард: DIN6334, ANSI B18.2.25, одделение: G4.8 ,, Опис на производството Големина / см Ширина / мм Дебелина / мм материјали површина ОЕМ 70307 метал Оригинална боја достапна 90307 метал црна достапна 100307 метал галванизирана достапна 120307 метал обложена енергија достапна, Еквивалентни норми: ISO 4032; CSN 021401; PN 82144; UNI 5588; EU 24032; Краток опис: Шестоаголни завртки од прицврстувачи на Хајбеи Ханванг се користат во различни индустрии. Како што имплицира името, ореви од шестоаголник  , Еквивалентни норми: ISO 4032; CSN 021401; PN 82144; UNI 5588; EU 24032; Шестоаголните навртки се шестстрани, внатрешно навојни прицврстувачи, споени со завртки, навртки, завртки и други производи со навој со надворешност. На, Прстен за мувла за нокти Испратете ни е-пошта Преземи како PDF, Еквивалентни норми: ISO 4161; EU 1661; Навртките со прирабница имаат подлога налик на мијалник за да дистрибуираат притисок на поголема површина и да обезбедат прицврстување на прицврстувачот. Тие најчесто се користат во производството а, Тешките хексадециматни навртки се соочуваат со мијалник, се малку поголеми и подебели од стандардните навртки со шеснаесетник. Тешките хексадецимални навртки обично се користат за завртки со голема цврстина со голем дијаметар 10,9, што ги прави ул, Еквивалентни норми: ISO 4017; CSN 021103; PN 82105; UNI 5739; EU 24017; Во Хајбеи Ханванг, ние сме високо ангажирани во понудата на најдобар квалитет DIN 933 - завртки со шестоаголна глава во широк спектар на дебелини, Тековна норма: GB / T 1228 - 2006 Еквивалентни норми: DIN 9614; DIN EN 14399-4; ISO 7411; PN 82343; UNI 5712; ЕУ 781 Ние нудиме широки стандарди на завртки со висока јачина на челични конструкции што треба да се користат во вар, Вградени делови од метал Повеќето од вградените делови се метални членови, а челичните плочи и решетките за прицврстување се оставени претходно во конструкцијата и може да се користат за поврзување на структурни членови. Може да се користи, Нема оксидација 'рѓа во споредба со обичните навртки од јаглероден челик шестоаголник1. Оценка: SUS201, SUS304, SUS316, A2-70, A2-80, A4-80,4,8 6,8 8,8 10,9 12,92. Големина: M3-483. Стандард: DIN 9344. Сертификација: ISO9001, SGS, Име на производот: мијалник за пружини. Функција: откако ќе ја затегнете навртката, машината за пружина дава еластична сила на навртката да ја турка оревчето да не падне. Специфични за производот Име Мијалник за извори Место на о, Име на производот: завртка со шестоаголник со голема јачина; одделение на производот: 8,8,10,9,9,12,9 процес на производот: висококвалитетно ковање од јаглероден челик; површинска обработка: термичка обработка и стврднување на оцрнување; карактеристики на производот: де, Име на производот: Галванизирани завртки со топло натопување; Технологија на производот: фалсификување на јаглероден челик со висок квалитет; Третман на површина: Поцинкуван со топло; Карактеристики на производот: Топлото натопување е процес, исто така познат како топло натопување, Име на производот: завртка со двојна глава; Технологија на производот: фалсификување на јаглероден челик; Апликација: рударска машина, мост, автомобил, мотор, челична конструкција на котел, кула за подигнување, голем распон, Име на производот: завртка со приклучок за хексагон со висока јачина. Оценка на производот: 8,8,10,9,9,12,9. Процес на производ: висококвалитетно ковање од јаглероден челик. Површинска обработка: термичка обработка и стврднување на оцрнување, Име на производот: галванизирани завртки. Технологија на производот: високо квалитетно ковање од јаглероден челик. Површинска обработка: галванизирана. Галванизирана намена: со цел да се спречи кородирање на предмети од железо и челик, подобри, Опис на производот Шипка за навој Прозорец за навртување на наврт Материјал јаглероден челик Го обои вашето барање Стандарден DIN / AS / ASME / BS / CNS / JIS / KS / GB5Grade4.8,8,8, A2-50, A2-70, A4-70, GR-2 J429 и така натаму Сертификација ISO900, Опис на производот 4,8 8,8 10,9 12,9 прачка за навој обложена со цинк Производ за навртување на вода Цирборен јаглероден челик Го обои вашето барање Стандардно DIN / AS / ASME / BS / CNS / JIS / KS / GB5 Оцена 4.8,8,8, A2-50, A2-70, A4-70, GR-2 J42, Опис на производот Бонд за сидро за проширување на очите Име на производот Бонд за сидро за проширување на окото Материјал Челик Го обои вашето барање Стандарден DIN / GB/ISO/BS/AS/EN/GOST/UNI/KS5Grade4.8,8.8,10.9,12.9Овластување ISO9001-20, Опис на производот Сидрови на клин: Сидровиот клин е сидро за проширување на mидање дизајниран за употреба во цврст бетон. Дијамери кои се движат од 1/4 "до 1-1 / 4" и должини за 1-3 / 4 "до 12", достапни во, Име на производот: завртка со глава; Технологија на производот: завршна коване, Име на производот: рамно перење. Функција: зголемување на површината за контакт, распрснете го притисокот на навртката врз поврзаните делови. Заштитете ја површината на деловите за поврзување за да спречите гребење на површината на работната површина, Име на производот: Навртки од шестоаголник со прирабница. Функција: Повеќето од нив се користат за приклучоци на цевки или работни парчиња каде што треба да се зголеми површината за контакт на навртката. Специфично за производот Име навртка од шестоаголник, Име на производот: мијалник за пружини. Функција: откако ќе ја затегнете навртката, мијалникот на пружината му дава еластична сила на навртката да ја турка оревчето да не падне. Специфичен производ Име Мијалник за извори Место на или, Име на производот: завртка со рамна глава. Технологија на производот: висококвалитетно ковање од јаглероден челик. Карактеристики на производот: длабок навој, униформа сила, одличен квалитет, чиста површина, цврста и издржлива. За конструкција , Име на производот: конец, Карактеристики на производот: длабок навој, не е лесен за лизгање, двата краја комора, без брус, секоја должина може да се прилагоди. Специфичен производ Име прачка за навој Место на потекло Хебеј, Кина Големина, 1. Завртки за гипс картон Itemdrywall завртки 2. Боја Црна или сива фосфатна гипс картон завртки 3.Материјал C1022A4.Врати за гипс картон за главоболка5. Двојна линија 6. Дијаметар3,5,4,2,5,5мм7. Должина 16мм. 200мм8., Име на производот: рамен мијалник. Функција: зголемување на површината за контакт, распрснете го притисокот на навртката врз поврзаните делови. Заштитете ја површината на деловите за поврзување за да спречите гребење на површината на работата, Име на производ: навртка од шестоаголник; Површинска обработка: оцрнување; Употреба: со завртки, навртки или машински завртки, што се користи за прицврстувачи за поврзување на два дела во целина., FOB Цена: УСД 0,5 - 9,999 / Парче Мин. Количина на нарачка: 1 тон / Парчиња Способност за набавка: 1000000 Парче / Парчиња месечно пристаниште: Тијанџин Услови за плаќање: Т / Т Материјал: јаглероден челик, Име на производ: квадратна оревче; карактеристики на производот: квадратна форма, со внатрешна нишка, може да се користи со завртки. Широко се користи во градежништво, градежни материјали, украсување на домот, рударство, транспорт, електрично, Име на производот: галванизирана навртка; Површинска обработка: позлата со бел цинк; Употреба: со завртки, навртки или машински завртки, користени за прицврстувачи за поврзување на два дела во целина. Цел на галванизација: со цел, Име на производот: задебелена навртка; Површинска обработка: оцрнување; Користете: со завртки, навртки или машински завртки, што се користи за прицврстувачи за поврзување на два дела во целина. FOB Цена: 0,5 УСД - 9,999 / Парче. Мин. Нарачка Ква, Опис на производот ОЕМ јаглероден челик пад на сидровите за експлозија на сидрата на производот Производ Namedrop во ширина на сидро за проширување Материјал јаглероден челик Го обои вашето барање Стандарден DIN / GB / ISO површински цинк, сина, Опис на производот Шилд 3 парчиња фиксира сидро завртка со кука Име на производ 3 парчиња фиксирај сидро завртка Материјал јаглероден челик Обои го вашето барање Стандарден DIN5Grade5.8Овладување ISO9001-2015 Големина на навој М12Соодветна облека, УПОТРЕБА: Пластичните приклучоци за проширување обично се користат за заштита на приклучоците за цевки од прашина или нечистотија што влегуваат во приклучоци на цевки, како што се вентили, мали компресори, ладни цевки, хидраулични и пневматски компоненти, Капка во сидро Декорација на таванот, проширување и прицврстување на друга опрема1. Оценка: 4,82. Големина: Сите3. Стандард: DIN4. Сертификација: ISO9001 Производ Namedrop во експанзиони сидро завртки Материјал јаглерод, Очните капаци на овците се погодни за обесување украси, исто така се една од најчесто користените хардверски додатоци за архитектонска декорација. Име на производОдвртки за прицврстување на окотоМатеријал јаглероден челик Бои ве, ФЛАНГ СТАНДАРД РАТНИРАESSЕ НА ПРЕТСТВОТИПЕФАЦИНГ МАТЕРИЈАЛАНСИ Б16.5ЦАСА 150 300 400 600 900 1500 1500 2500 LBSSO WN SW TH LJ BL LWNRFFFRTJetcASTM SA105 / 105NA350 LF2 CL1 / CL2A694 F45 / 52/65, s2354r 182 s235jr C, УПОТРЕБА ch Сидрото за метална рамка е префериран избор за закотвување на врати, прозорци и рамки. Лесно е да се инсталира и може слободно да излегува без да се прошири отворот на инсталацијата. Има силни анхори, УПОТРЕБА : Сидрови од типот на перка од ајкула Погоден за секаков вид челични конструкции, кабли, жици, загради, врати, скали, челични скали и сл., 1. Оценка: 2. Големина: M4.2 * 13-m4,8 * 503. Стандарден: DIN4. Завршница: обична, цинкова, црна 5. Материјал: јаглероден челик, не'рѓосувачки челик 6. Пакување: Стандардно пакување за извоз или според потрошувачот услов7., —– Опис на производот —– Произведено во Кина Прицврстувачи на големо Машина за перење од црн јаглероден челик за тркалезно оревче 1. Стандардно: двоен е клип за задржување на мијалник за заклучување на лежиштето 2. Оценка: тркалезно, Името на завртката за гипс картон е директно преведено од англиски завртка за гипс картон. Обликот на главата на трубата е поделен на дволиниски фини заби завртка за суво allид и еднолиниско груб заб завртка за сушење ид. На, Во конструкцијата на тунелот, постои машина наречена штитна машина, која се користи за стартување и тунелирање. Сепак, заштитната машина е составена со неколку парчиња цевки кога се поставува мелодијата,  УПОТРЕБА : Рачните навртки се генерално мали, не повеќе од М30, малите апарати, инструментите и другите употреби се пообемни, назив на производ Орев од пеперутка јаглероден челик Стандарден DIN 314 Класа на оценка 4,5,6,8,10,12, Пластичен прицврстувач од еден вид, усвојува ПП, ПА, ЈП, вбризгување на материјал, стилот има риба во гранулата за проширување на wallидот, гранула за директно проширување и така натаму, што одговара на груба употреба на завртката за самопреслушување на забот., „Бидејќи куката ја влече завртката бидејќи дупката за дупчење е мала, силата на влечење е голема, а изложената површина е рамна по употребата. Ако не е потребно да се отстрани по своја волја, предност, УПОТРЕБА: Без 'рѓа на оксидација во споредба со обичните навртки од јаглероден челик шестоаголник Име на производ Handan yongnian фабрика за хардвер DIN985 M12 јаглен челик хексагон навртка за најлон заклучување Материјал јаглероден челик / нерѓосувачки челик / ал, УПОТРЕБА bol Болнот за превоз се нанесува во жлебот, квадратниот врат е заглавен во жлебот за време на инсталацијата, што може да спречи ротирање на завртката, а завртката за превоз може да се движи паралелно , УПОТРЕБА: Т-завртката може директно да се стави во слотот за алуминиумски профил, во процес на инсталација, може автоматски да се постави и заклучи, често се користи со навртка со прирабница, е стандарден приклучок за појавување на, Сидро за клин има пониски барања за длабочината и чистотата на празнините од бетонот, лесно се инсталира, а цената не е скапа. Длабочината на вградување зависи од дебелината на покривот. Вит, УПОТРЕБА : Главно зголемете ја површината за контакт со работното парче, најмногу користено во цевководи, прицврстувачи и некои делови за печат и делови за леење. Оценка: 4,8 / 6,8 / 8 / 8,8 / 10,9 / 12,92. Големина: M4-483. Стандард:, УПОТРЕБА: Широка примена, инсталацијата може да се користи клуч, отворен клуч или клуч за очила Опис на производот1. Оценка: SUS201, SUS304, SUS316, A2-70, A2-80, A4-80,4,8 6,8 8,8 10,9 12,92. Големина: M3-M243. Стандард:, Ова е еден вид шајка специјално дизајнирана за дрво. Кога ќе влезе во дрвото, тоа ќе биде многу цврсто вградено во него. Невозможно е да се извлече. Дури и ако е насилно извлечен, тоа ќе донесе опасност,  Погоден за прицврстување на различни плочи и цевки со дебелина (0,5 mm -6 mm). Користете пневматски или рачен пиштол за заниткување за да го заниткате еднаш, удобен и цврст; Заменете ја традиционалната навртка за заварување, за да ја сочинете, Завртките и завртките се користат заедно за поврзување и прицврстување на деловите. Име на производот Оревче за јака Материјал јаглероден челик Го обои вашето барање Стандарден DIN 5 Оценка5,8,8,8 Уверение ISO9001-2015 Големина на навој M12 Суита, „Конвенционалните дихтунзи, кои работат независно од една заптивка, се потпираат на триење за да спречат олабавување. Новата заптивка е составена од две парчиња, неговата единствена вградена структура го менува т, Соларни фотоволтаични додатоци Опис на производот Комодител Соларни фотоволтаични стентови делови Дебелина 0,5 мм-15 мм Големина Прилагодено дизајнирање Стандард AISI, ASTM, BS, GB, DIN, JIS и др. Материјал Q235, Q195, Q345 et,