Screwолта цинк циркулациона завртка за покриви со мијалник ПВЦ

Краток опис:

Опис на производот: Предмет Само-дупчење завртка Материјал SWCH22A, C1022A, SS410… Стандарден DIN, ISO, ANSI, НЕСТАНДАРД… Тип на глава Шестоаголна глава, Csk глава, Пан глава, Бандаж, глава нафора… .. Дебелина # 8 (4.2мм ), # 10 (4,8 мм), # 12 (5,5 мм), # 14 (6,3 мм) Должина 1/2 "~ 8" (13мм-200мм) Понит број # 3, # 3,5, # 4, # 5 Пакет Шарена кутија + картон; Масовно во вреќи од 25 килограми; Мали вреќи + картон; Или прилагодено по барање на клиентот Посебен процес и карактеристични предности: поцинкувана површина, висока осветленост ...


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производот

Опис на производот:

Production despriction1

Предмет Самовртка завртка
Материјал SWCH22A, C1022A, SS410
Стандарден DIN, ISO, ANSI, нестандарден
Тип на глава Шестоаголна глава, глава Csk, глава пан, глава на бандаж, глава на нафора ..
Дебелина # 8 (4,2 mm), # 10 (4,8 mm), # 12 (5,5 mm), # 14 (6,3 mm)
Должина 1/2 "~ 8" (13мм-200мм)
Понит бр. # 3, # 3.5, # 4, # 5
Пакет Шарена кутија + картон; Масовно во вреќи од 25 килограми; Мали торби + картон; Или прилагодено според барање на клиент

Специјален процес и карактеристични предности:

  1. Поцинкувана површина, висока осветленост, силна отпорност на корозија.
  2. Карбиризирајте третман на калење, висока цврстина на површината.
  3. Напредна технологија, високи перформанси на заклучување

Приказ на производот: 

display

Поврзани производи:

related products2

За нас:

About us1

Копродукции за метални производи Хандан Шуангзи, Ltd е професионален производител на претпријатија за завртки за дупчење и завртки за завртки. Од своето основање, компанијата се фокусира на производство и истражување и развој на завртка за дупчење, која има изградено модерен, висок стандард, размер, разновидност на професионална линија за производство на завртка за опашка за вежба. Целокупната искористена опрема се увезува од Германија, Јапонија и Тајван, со годишно производство на висококвалитетна завртка за вежба со многу вештини. Вработениот врвен домашен технолог, во обликување на шестоаголник, клипинг, тркалање на конец, карбуриз, позлатен цинк, машина за миење, пакет и други процеси, секоја врска се стреми кон совршенство и најдобро

Апликација:

Application1

Употреба на производот:

1. Нанесете се на метална плоча, галванизирана челична плоча, метален завесен wallид, метален простор за светло, алуминиумска врата и прозорец, внатрешна и надворешна декорација.

2. Општ агол-челик, каналски челик, железна плоча, компјутерска плоча и друг метален материјал комбинирање инсталација.

3. Погоден за монтажа на челичен покрив, автомобилско тело, контејнер, бродоградба, фрижинг-опрема и така натаму

Работилница:

workshopКомпанијата скапа напредна опрема за производство и извонредна технологија од Германија, Јапонија и Тајван. Производство во строга согласност со меѓународните стандарди, за производство на високо-квалитетни производи за да се постават подобри темели.

Пакување и испорака:

packing&shipping5

Контактирајте не:Contact Us1


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја