Vidë fole hekuri të bardhë blu

Përshkrim i shkurtër:

Bolon koka gjashtëkëndore dhe koka vidhos (cilindër) me elemente lidhës të jashtëm në dy pjesë, me arrë që përdoret për fiksimin e dy pjesëve me vrimë, performanca e tyre mund të ndahet në 4.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9, e kështu me radhë, më shumë se 10 nivele, duke përfshirë një 8.8 dhe mbi rrufe në qiell është i përbërë nga çeliku i aliazhit të karbonit të ulët dhe çeliku i mesëm i karbonit dhe trajtimi i nxehtësisë (shuarja dhe kalitja), të njohur si bulona me forcë të lartë, pjesa tjetër quhen bulona të zakonshëm. Emri Bolon gjashtëkëndësh Madhësia M6 、 M8 、 M10 M12 ...


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Bolon koka gjashtëkëndore dhe koka vidhos (cilindër) me elemente lidhës të jashtëm në dy pjesë, me arrë që përdoret për fiksimin e dy pjesëve me vrimë, performanca e tyre mund të ndahet në 4.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9, e kështu me radhë, më shumë se 10 nivele, duke përfshirë një 8.8 dhe mbi rrufe në qiell është i përbërë nga çeliku i aliazhit të karbonit të ulët dhe çeliku i mesëm i karbonit dhe trajtimi i nxehtësisë (shuarja dhe kalitja), të njohur si bulona me forcë të lartë, pjesa tjetër quhen bulona të zakonshëm.

Emrin Bolon gjashtëkëndësh
Madhësia M6,M8,M10,M12,M14,M16,M18,M20,M22,M24,M27,M30
Gjatësia 10 mm-300 mm ose siç kërkohet
Gradë 4.8
Standardet GB,DIN,ISO,ANSI / ASTM
Materiali Çeliku i karbonit
Sipërfaqe Oksid i zi, i zinkuar (i bardhë), zhytje e nxehtë e galvanizuar ose sipas kërkesave të klientëve
Përdorimi Strukturat prej çeliku, struktura çeliku me shumë dysheme, me ngritje të lartë, ndërtesat, ndërtesat industriale, rruga e lartë, hekurudha, avulli i çelikut, kulla, stacioni i energjisë dhe strukturat e tjera të kornizave të seminarit
Mostrat Mostrat janë falas.
Koha e dërgimit 7-15 ditë

03 4 05


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni