Vidë drywall me ngjyra-zink

Përshkrim i shkurtër:

Vida Drywall karakteristika e saj më e madhe është koka e bririt në modelimin e pamjes, dhëmb i dyfishtë i imët Drywall dhe fije e vetme e trashë me vidë të thatë, ndryshimi është ndryshimi më i madh është se fija e dyfishtë, e përshtatshme për pllaka gipsi me trashësi më të vogël se 0.8 mm lidhja midis keelit metalik, ndërsa kjo e fundit vlen për lidhjen e pllakave të gipsit dhe të druve prej druri. Seria e vidave të murit të thatë është një nga kategoritë më të rëndësishme në të gjithë serinë e mbërthyesve. Ky pro ...


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Vida Drywall karakteristika e saj më e madhe është koka e bririt në modelimin e pamjes, dhëmb i dyfishtë i imët Drywall dhe fije e vetme e trashë me vidë të thatë, ndryshimi është ndryshimi më i madh është se fija e dyfishtë, e përshtatshme për pllaka gipsi me trashësi më të vogël se 0.8 mm lidhja midis keelit metalik, ndërsa kjo e fundit vlen për lidhjen e pllakave të gipsit dhe të druve prej druri.
Seria e vidave të murit të thatë është një nga kategoritë më të rëndësishme në të gjithë serinë e mbërthyesve. Ky produkt përdoret kryesisht për instalimin e serive të ndryshme të drywall, mur ndarës të lehta dhe tavan.

Emrin Vidë e murit të thatë
Lloji i kokës Koka e gabimeve.
Trashësia 5 #(2.9 mm), 6 # (3.5 mm), 7 # (3.9 mm), 8 # (4.2 mm),10 # (4.8 mm)
Gjatësia 13 mm-152 mm
Standardet GB,DIN,ISO,ANSI / ASTM
Materiali Çelik karboni, C1022A
Përdorimi Përdoret për instalimin e serive të ndryshme të drywall, mur ndarës të lehta dhe tavan.
Mostrat Mostrat janë falas.
Koha e dërgimit 7-15 ditë


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni