Arrë e hollë gjashtëkëndore e galvanizuar

Përshkrim i shkurtër:

Arrë gjashtëkëndësh përdoret me bulona dhe vida për të lidhur dhe forcuar pjesët. Midis tyre, arra gjashtëkëndësh e tipit I është më e përdorura. Arra e klasës C përdoret për makineritë, pajisjet ose strukturat me sipërfaqe të ashpër dhe kërkesa me precizion të ulët. Arrat e klasës A dhe klasa B përdoren në makineri, pajisje ose struktura me sipërfaqe relativisht të lëmuara dhe kërkesa të larta të precizionit. është më i trashë, i cili përdoret më së shumti në rastet kur instalimi dhe çmontimi ...


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Arrë gjashtëkëndësh përdoret me bulona dhe vida për të lidhur dhe forcuar pjesët. Midis tyre, arra gjashtëkëndësh e tipit I është më e përdorura. Arra e klasës C përdoret për makineritë, pajisjet ose strukturat me sipërfaqe të ashpër dhe kërkesa me precizion të ulët. Arrat e klasës A dhe klasa B përdoren në makineri, pajisje ose struktura me sipërfaqe relativisht të lëmuara dhe kërkesa të precizionit të lartë. Trashësia m e arrës gjashtëkëndësh tip II është më e trashë, e cila përdoret më së shumti në rastet kur kërkohet shpesh instalimi dhe çmontimi. Trashësia e arrës së hollë gjashtëkëndësh m është e hollë, përdoret për tu lidhur pjesët e hapësirës sipërfaqësore janë të kufizuara

Emrin Arrë gjashtëkëndësh
Madhësia M6,M8,M10,M12,M14,M16,M18,M20,M22,M24,M27,M30
Gradë 4.8
Standardet GB,DIN,ISO,ANSI / ASTM
Materiali Çeliku i karbonit
Sipërfaqe Oksid i zi, i zinkuar (i bardhë), zhytje e nxehtë e galvanizuar ose sipas kërkesave të klientëve
Përdorimi Strukturat prej çeliku, struktura çeliku me shumë dysheme, me ngritje të lartë, ndërtesat, ndërtesat industriale, rruga e lartë, hekurudha, avulli i çelikut, kulla, stacioni i energjisë dhe strukturat e tjera të kornizave të seminarit
Mostrat Mostrat janë falas.
Koha e dërgimit 7-15 ditë

06 07 08 09


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni